DAWART - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe,  które od blisko 20 lat dostarcza sowim Klientom szeroką gamę produktów z branży okiennej, gwarantując pomoc w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań.


Zajmujemy się produkcją, dystrybucją, sprzedażą i montażem, produktów takich jak:
- okna,
- drzwi,
- parapety
- bramy garażowe
- rolety zewnętrzne
- markizy
- rolety materiałowe
- moskitiery
- akcesoria (nawiewniki, silniki elektryczne, mechanizmy, klamki, zamki, itp.)

To, co nas wyróżnia, to najlepsza relacja jakości oferowanych produktów do ceny, profesjonalne wsparcie techniczne, fachowy montaż oraz doradztwo w optymalizacji zamówienia. Wszelkie szczegóły uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na dobór najkorzystniejszego wariantu  przy określonym budżecie.

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. Chętnie nawiązujemy współpracę z innymi przedsiębiorstwami z branży okiennej oraz z kontrahentami zagranicznymi.

Zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych wraz z wymiarami w celu dokonania wyceny. Posiadamy bardzo szeroką ofertę. Od rozwiązań najtańszych i najprostszych, aż do wysokojakościowych produktów dostosowanych do budownictwa energooszczędnego, czy pasywnego.

Dlaczego klienci powinni wybrać nasze produkty? Ponieważ proponujemy:
- wysoką jakość w konkurencyjnej cenie,
- produkty z zastosowaniem wyłącznie komponentów renomowanych marek,
- stabilność i precyzję wykonania,
- pełną gamę kolorystyczną,
- fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Ponadto z dumą podkreślamy fakt, że zdecydowana większość opinii na nasz temat to pozytywne komentarze wyrażające zadowolenie naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem Klientów z Polski, Niemiec i Holandii.

Z wszystkimi osobami korzystającymi z naszych produktów i usług utrzymujemy pozytywne i długofalowe relacje, oferując przy tym kompleksową i szybką obsługę oraz pełen serwis posprzedażowy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ DO WYSYŁANIA ZESTAWIEŃ STOLARKI DO WYCENY!

PPHU DAWART S.C.
Ul. Kossaka 5
56-500 Syców
788-333-788
biuro.dawart@gmail.com

Słowa kluczowe: Okna, okien, drzwi, pasywne, energooszczędne, rolety, roleta, moskitiery, producent, brama, bramę garażową, montaż, tanio, tanie, tani, usługi budowlane, remontowe, remonty, remonty i wykończen

Komentarze